Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor érdemes HR osztállyal...

Mikor érdemes HR osztállyal rendelkező multinacionális céghez beadni egy állásra a pályázatot, rögtön kiírás után, vagy közvetlenül a beadási határidő lejárta előtt, esetleg a kettő között félúton?

Figyelt kérdés
Tudja valaki mikor történik a kiértékelés, csak a lejárati idő után veszik elő egyszerre az egészet? Illetve utóbbi esetben milyen sorrendben?

2013. dec. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen 'altalanos HR osztaly mukodesi algoritmus', erre ne alapozd a jovodet.


minden ceg maskepp mukodik, de az idoben beerkezett palyazatokat ugyis tobbszorosen szurik, mielott kivalasztanak azt a par embert, akit tenyleg be is hivnak.

2013. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!:)

Ha esetleg valaki IT/Telco szektorban HR-es munkakörben dolgozik és konkrét példát tudna mondani, annak még örülnék!

2013. dec. 16. 19:44
 3/4 pbiker ***** válasza:

Ha kellesz nekik, akkor behivnak. Mindegy mikor kuldod. Nekem van egy ismerosom, aki egy neves multinal HR manager pesten. Amig allaskereso voltam, kb. iranyitott, mit hogyan, ugyanis ok is ezek alapjan biraljak el az evente 80-100 felvett alkalmazott palyazatat.

En IT sector-ban dolgozom most, az itteni HR 4 fordulos felveteliken teszteli a palyazokat.


A HR manager ismerosom szerint a beerkzett palyazatok folyamatosan kerulnek feldolgozasra. Legalabbis a legtobb esetben. A hatarido csak egy hasracsapott dolog, lehet, hogy a tizedik jelentkezo meggyozi a HR-t. En is voltam meghallgatason ennel a cegnel, a masik HR manager interview-ztatott osszeferhetetlenseg miatt. A hatterben zajlo dolgokrol viszont tajekoztatott, es meg a hatarido lejarta elott valaki ajanlatot kapott. Nem en :)

2013. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez igazán hasznos és kimerítő volt!:)
2013. dec. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!