Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 év alatti diplomás pályakez...

30 év alatti diplomás pályakezdők után is kap a munkáltató támogatást? Mindenhol a 25 év alatti pályakezdőket írják. Mi a helyzet azokkal, akiknek diplomájuk van? Náluk 25 vagy 30 év a korhatár?

Figyelt kérdés
Korábban a 30 év alatti diplomás pályakezdők is kiválthatták a Start kártyát (akiknek nem volt diplomájuk, azok 25 éves korig). Most is megvannak még ezek a kedvezmények?

2013. dec. 19. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
25 év a határ,akkor is ha diplomás. 21 évesen végez egy fiatal az alapképzéssel, 23 évesen a mesterképzéssel normáls esetben
2013. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A középfokú végzettségűek 25, a felsőfokúak pedig 30 éves korukig minősülnek pályakezdőnek. A Start kártya megszünt, helyette SZOHO kedvezményt vehet igénybe a munkáltató.
2013. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még mindig megvan ez a kedvezmény.
2013. dec. 19. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs kedvezmény, csak a 25 év alattiaknak. Itt nem azt mondja a törvény hogy pályakezdő, hanem azt hogy 25 év alatti e vagy sem. (illetve 25 év alatt rendelkezik e 180 nap munkaviszonnyal vagy sem)
2013. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

25 éves korig jogosult kedvezményekre vagy mi, ezt diplomás ismerősömtől tudom. Ezért is nem akarok MSc-re menni :D

Amúgy, Első, mi van azzal, aki nulladikos volt és évvesztes?

Aki évvesztes, 19 évesen megy egyetemre, aki nulladikos volt, az 20 évesen.

23 évesen fogok diplomázni, pedig nem vagyok "csúszós".

Úgyhogy szerintem ez igazságtalan.

2013. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Akkor most mi van? Ha már 26 vagyok semmilyen kedvezményt nem tud igényelni a munkáltató utánam? (egyik ezt írja, másik meg azt)


Egyébként én 2 év alatt letettem egy technikusit és 1 évet csúsztam BSc-n, így 25 évesen végeztem el a sulit. Úgyhogy bekaphatja az állam...

Mellesleg a technikusim meg sz@rt sem ér.

2014. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem valaki azt mondta, hogy diplomásoknál 30 éves korig van kedvezmény... én már nem tudom
2014. ápr. 2. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:

És vajon ha nyelvvizsga híján nincs még diploma...?


Tényleg jó lenne ha valaki felvilágosítana minket aki biztosan tudja a választ! Esetleg belinkelné az ehhez tartozó szabályzatot.

2014. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!