Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Hogyan tudhatnám meg, hogy a munkáltatóm milyen óraszámban és jövedelemmel jelentett le?

Figyelt kérdés
Főnökömet már kérdeztem...

2013. nov. 29. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
havonta kéne kapnod fizetési papírt amin rajta van mindenféle levonás, adó stb.
2013. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun keresztül az EBEV szolgáltatásban a járulékadat kivonatot lekérdezed, abban benne van az óraszámod és a bruttó jövedelmed (meg még más adatok) is.

Pár hónap csúszás van benne, néha pedig "eltűnnek" az adatok, azt írja, hogy nincs bevallásból származó adat arra az időszakra, de van amikor normálisan működik.

2013. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem biztosra kellene menni úgy, h a munkáltatómat se érje kellemetlenség. Elég nehéz itt melót találni.
2013. nov. 29. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:

A munkáltatót nem éri semmi kellemetlenség, ha ügyfélkapun keresztül megnézed a járulékadataid.

Ha fenn van az adott hónapra az adat, akkor biztos, hogy annyival jelentett be (mind óraszámra, mind összegre)

Ha nincs adat, akkor vagy nem jelentett be, vagy még nem került feldolgozásra a bevallása, vagy a szokásos variálásuk, frissítgetésük miatt pillanatnyilag nem látható.

Tehát ha azt írja, hogy nincs bevallásból származó adat, akkor még lehet, hogy be vagy jelentve, csak a rendszer nem mindig pontos és naprakész. (sokszor a régebbi adatok is eltűnnek egy időre)

2013. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem most kéne, mert, ha teljes munkaidőben vagyok lejelentve akkor le kell mondanom egy bizonyos juttatást az önkormnál. Nem várhatok vele heteket meg hónapokat. Ha meg nem vagyok lejelentve akkor nemtom. Nem tudom, hogy hihetek-e a bérpapírnak.
2013. nov. 30. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Személyes regisztráció kell hozzá... Ha jól olvasom.
2013. nov. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!