Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy keressek pénzt 16 évesen...

Hogy keressek pénzt 16 évesen iskola mellett? 16/f

Figyelt kérdés
Tudom hogy közhelyes a kérdés, de nekem nem piára vagy drogokra kell a pénz vagy csak hogy menőzzek. Elég régóta zenélek (dobolok) és ez rengeteg pénzt elvisz. Nincs rossz családi hátterem de hát a szüleim fizetése is véges így aztán a karácsonyt és a szülinapomat leszámítva ők ki vannak zárva:D és a dob használódik és sok alkatrészt cserélni kell amiért pofátlanul sokat kérnek és így azért egy pár Szent István a zsebemben. Diákmunka nagyon nem lehetséges mert itt vidéken (Miskolc) kb csak nyáron van esélyünk. Ami munka meg van az is 18+os. Két idegen nyelven beszélek, ha ez előny. Bármilyen ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok:D

2014. jan. 1. 23:22
 1/3 Apocalypse. válasza:
Szórólaposztás? Miskolcon szokták űzni sokan, és nem olyan idősek. Rendszerint mindig a kezembe nyomnak egy papírt ha arra járok. És fiatalok
2014. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha két idegen nyelvet beszélsz az nagyon jó, mert akkor külön tanárként taníthatnál másokat.
2014. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én 15F vagyok,és tavaly novemberben kezdtem azzal,hogy apródon eladtam a régi játékaimat amiket xboxon játszottam,fele annyiért mint amennyi a boltban van.Sok pénzem összejött ebből,és kb. úgy volt,hogy amit eladtam régi játékokat,azok pénzéből vettem folyton újakat.Aztán elkezdtem más dolgokat is eladni,pl. régi bicikli,bútor,ami otthon sem kellett senkinek,és hát jó sokat lehet így összegyüjteni,most már ott vagyok,hogy eladtam mmindent amit lehetett és most nincs mit :D

apródot ajánlom,vaterát,vagy ha pc-s,konzolos játékaid vannak akkor a jatekaim.hu

2014. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!