Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan pályakezdő, aki...

Van itt olyan pályakezdő, aki már több mint 2éve nem tud elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Már lassan szégyellem elküldeni az önéletrajzomat..:/ amire persze alig válaszolnak..:S

2014. jan. 2. 04:21
 1/4 anonim válasza:
milyen végzettséged van?
2014. jan. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, de már nem minősülök pályakezdőnek, mert volt egy 2 éves munkaviszonyom, ami nem vág a szakmámba. 2012 márciusa óta csak jelentkezem, írom a sok szemetet és potyára járok 4 lépcsős állásinterjúkra, pedig csak egy sima betanított munkás állásra jelentkezem.


szakmámban meg se próbálok elhelyezkedni, mert erre nincs esélyem! Pedig annó 5ösre vizsgáztam, több modulból dicsérettel. Kitörölhetem vele..

2014. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, én lassan 2 éve nem dolgozok, igaz, nem pályakezdő vagyok, hanem 45 feletti nő...Én meg már öreg vagyok. :-(((
2014. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van. Én is, így jártam/járok jelenleg is. Állítólagos piacképes szakmám van, ami keresett is. Igen, találok is rengeteg álláshirdetést csak egy két opcióban soha nem felelek meg: 2-5 év tapasztalat, önálló munkavégzés/jogosítvány... Ezek ellenére is jelentkezek mindig, minden levan írja az önéletrajzomban, állásinterjúkon mégis meglepődnek azon, hogy pályakezdő vagyok... Ilyenkor gondolkodom el azon, hogy nagyon el sem olvassák, hogy ki vagy, mi vagy. Átlagosan havi kéthavi interjú összejön és a másfél-két év alatt 187 céghez pályáztam (számolom) eddig sikertelenül, BUDAPEST-en!
2014. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!