Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Bosch-nál (vagy más nagy...

Morris6070 kérdése:

A Bosch-nál (vagy más nagy multinál) mennyi esély van elhelyezkedni egy pályakezdő Msc diplomás mechatronikai mérnöknek, illetve előtte szakmai gyakorlatra menni oda? Nulla gyakorlatom van most. (csak angolul tudok).

Figyelt kérdés

Kötelező szakmai gyakorlatra oda szeretnék menni. Mennyi időt érdemes "gyakornokként" dolgozni.

Járható út-e, hogy 3 hónapos szakmai gyakorlat után, ha meg vannak velem elégedve felvesznek, és "normál" fizetésért dolgozom ott. A gyakornoki fizu nem sok, ezért nem lennék sokáig gyakornok, Kérdés, hogy ehhez mit szól egy cég és hogy működik ez a gyakorlatban???


2012. ápr. 17. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban???
2012. máj. 1. 18:05
 2/3 SSly69 válasza:
Ha ilyen végzettséggel nem tudod erre a választ. Akkor inkább ne is próbálkozz... Milyen életcélod volt eddig? Anyám.......
2012. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ebben a szakmában szereztem az "alap" diplomámat, hanem hasonlóban, de még a régi főiskola/egyetemi rendszerben, évekkel ezelőtt. Az alap diplomám passzol a mecha MSC-hez, viszont ebben a szakmában még nem dolgoztam, nem voltam gyakorlaton. Van ilyen, kedves válaszoló....

Ezért szeretném, ha valaki leírná a tapasztalatait, hogy MOST ez hogy is megy... Köszönöm!

2012. júl. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!