Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így nagyobb eséllyel lehetnék...

Így nagyobb eséllyel lehetnék színész?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, idén végzek a gimnáziumban. Az angoltudásom nagyon jó, de papírjaim nincsenek róla. Van 320 ezer forint spórolt pénzem, és arra gondoltam, hogy iskola után kiköltöznék, elmennék mosogatónak, vagy bárminek és közben meghallgatásokra járnék. Londonban vannak meghallgatások, igaz? Van esélyem így később karrierre?

2014. jan. 2. 17:11
 1/8 anonim válasza:
Kicsit eltévedtél, fiacskám, vagy fuvolázni akarsz a meghallgatásokhoz talán?
2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Menj ki nyugodtan. Nincs szüksége Magyarországnak a hozzád hasonló ballanszokra.
2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez a kategória a leglátogatottabb
2014. jan. 2. 17:17
 4/8 anonim válasza:
Menyél csak azt csinálsz amit akarsz
2014. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tényleg kérdezd meg abban a kategóriában, amibe ez való. És azt is írd bele a kérdésedbe, hogy milyen színészi képzettséggel, tapasztalattal rendelkezel. Sokkal hasznosabb válaszokat fogsz kapni.


Amúgy meg én a helyedben más konstrukciókban is gondolkodnék, pl. olyan nem nagy britanniai egyetemeken, ahol angol nyelvű képzések is vannak, amit ki tudsz fizetni abból, hogy dolgozol suli mellett (anno ezer éve középsuli végén nekünk ajánlottak ilyen lehetőséget Dániában).

2014. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány darab meghallgatáson voltál itthon? Játszottál valamilyen szerepet játszottál itthon? Vettél részt bármilyen színészképzésben?
2014. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem iagzán
2014. jan. 11. 20:51
 8/8 anonim válasza:

WTF??

Ez ugye kamu kérdés?

2014. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!