Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Utálom a munkámat és nem...

Utálom a munkámat és nem tudok váltani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 általánosom van és nem értek semmihez, jelenleg gyárban vagyok betanitott munkás, csoda hogy van munkám mégis utálom. Otthagyni nem akarom mert kell a pénz! Mit tehetnék? Tanuljak valamit munka mellett? Lehetséges? Vagy ti mit tenétek? 21f

2014. jan. 2. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

3 szakmém van és ugyanúgy gyárban leszek betanított munkás, mert szakmában esélyem sincs elhelyezkedni, mert nincs gyakorlatom... ennyit erről.


Nyelvet tanulj, 2-3at anyanyelvi szinten. Akkor mehetsz recepciósnak, vagy bármiféle telefonos ügyfélszolgálatot elláthatsz. Esetleg ki is mehetsz külföldre, ahol az alja munkát is jobban megfizetik, mint itthon.


Mondjuk érettségi se ártana estin. tedd le 2esre, az minimális tanulással megoldható. senki sem fogja nézni hogy hányas lett. Persze ha tovább akarsz menni fősulira, akkor ne a 2es legyen a cél.

2014. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet munka mellett tanulni! Én 3 műszakban dolgozom és levelezős főiskolára járok.
2014. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem diplomám van és OKJ-s munkára vettek fel, én se szeretem, de nem igazán tudok lépni. Nincs ingyen lehetőségem tanulni, időm sem, a diplomámmal meg nem igazán van jobb - ráadásul amelyik részére még van kereslet, azt jobban utálnám, mint amit most csinálok.


Szerintem tanulj, neked még van lehetőséged érettségizni, szakmát szerezni, diplomázni, mindent ingyen..

Keress valamit, ami érdekel - és el is lehet vele helyezkedni, mert az se lesz jobb ha lediplomázol, utána meg mehetsz vissza a gyártósorra.

2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!