Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne megint váltani?

Érdemes lenne megint váltani?

Figyelt kérdés
Alig két éve dolgozom suli óta, de ez már a negyedik munkahelyem lenne. Mindegyiket én hagytam ott, mert adódott jobb lehetőség és most megint. Szeretem a mostani munkahelyem minden szempontból, de hosszú távon tervezhetetlen a fizetés miatt. Az új hely anyagilag csak egy kicsit jobb, viszont kiegészül sportolási és folyamatos tovább képzési lehetőséggel illetve a munkaidő is rövidebb (bar két műszakos). Alapvetően ugyanolyan jo benyomásom volt errol is, mint a mostanirol meg az előzőről, emiatt annyira nem aggódom, csak ez a nyomorult állandó váltás.
2013. nov. 15. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
... nem szeretik az olyan embert aki sűrűn váltogatja a helyeit. De manapság már nehéz olyan helyet találni ahol az ember hosszú éveket le tud húzni. Viszont neked ez akár adott is lehetne. Mert Te akarsz váltani és nem Téged küldenek. Én maradnék. De Te tudod!
2013. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!