Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha egy diákmunkával...

Mit tegyek ha egy diákmunkával foglalkozó szervezet kétszer is kiküldött egy céghez és egyszer se adtak munkát? Dolgozhattam. Van valami konkrét törvény vagy jogszabály ami megvéd ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Bementem a szervezethez hogy valamivel kompenzálják a hibájukat ugyan is mind a kétszer elfelejtettek értesíteni. A kétszeri utazásom 3900 forintba került nem beszélve arról a pénzről amitől elestem mivel nem dolgoztam ugyebár.

2014. jan. 3. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy járható-e, de én ilyesmire gondolnék:

írok a szervezetnek egy panaszlevelet, amiben közlöm, ha nem intézkednek, akkor a fogyasztóvédelemhez fordulok.

Egyébként ha jól tudom; ha a panaszolónak nem tetszik az a megoldás amit a hibás cég talál, akkor a cégnek kell segíteni hogy hova fordulj a továbbiakban; hogy hol tudod őket bepanaszolni.


Van ilyesmi az tuti, csak nem tudom hogy mindenféle szervezetnél működik-e.

2014. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!