Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákok, akik dolgoznak,...

Diákok, akik dolgoznak, elsősorban 16-17 évesek, hol találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Már tavaly nyáron is el akartam menni dolgozni, naponta néztem az álláshirdetéseket és jelentkeztem is rájuk, de még egy visszaigazolás sem jött, hogy kösz, nem.

Kíváncsi lennék, hogy Ti kamaszok, akik dolgoztok, hol találtatok munkát, hol érdemes keresgélni? :)


2014. jan. 3. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

én, amikor tini voltam, egyszer sikerült a rébusz-nál (2008-ban) egy jó kis árufeltöltős melót találni éjszakai műszakban. Utána egyszer majdnem felvettek Mc'Donalds-ba, de kikötés volt a pofaszőrtől való megszabadulás, úgyhogy az felejtős volt.

Az azután következő nyarakon (2009-2011) szinte semmi.

Év közben a suli miatt nem értem rá, nyáron meg pillanatok alatt "elkapkodják" a jó álláslehetőségeket. Bezzeg telemarketinges, meg értékesítői munkákból mindig volt, csak hát ki a bánat akar rásózni emberekre olyan dolgokat, amikre többnyire semmi szükségük?! :)

2014. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!