Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz az, h minden megtanulható?

Igaz az, h minden megtanulható?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,mit gondoltok,tényleg így van? Új munkakörbe kerültem és őszintén szólva így első pár nap után még nagyon bonyolultnak tűnik. Nyugtatnak,h biztosan bele fogok jönni,de egy kicsit be vagyok rezelve!
2014. jan. 5. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába írtam,bocsánat! Azért remélem így is kapok választ...
2014. jan. 5. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg igen. Ha téged vettek fel arra a munkára, akkor a képzettséged és/vagy a tapasztalataid szerint úgy gondolták, hogy meg tudod tanulni. Ha ehhez segítséget is kapsz, akkor menni fog.


Türelem :-)

2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Ha tényleg nagyon-nagyon szeretnéd és komoly erőfeszitéseket teszel akkor sikerülni fog. Sok sikert hozzá ;)
2014. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Igen igaz.


A probléma az idővel van.


Ki mennyi idő alatt tanulja meg ugyebár.


Az idő pénz.

2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire miden megtanulható!


De azért ne felejtsük el, hogy ha szakmunkáról van szó, akkor a szakemberek nem véletlenül tanulják évekig.


Persze ha betanított munkáról van szó, akkor nagy valószínűséggel egy kis odafigyeléssel meg lehet tanulni!

2014. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél berezelve, kifejtem miért.


Ha a bizonytalanságot látják rajtad, akkor elkezdenek állandóan ellenőrizni.


Idővel nem bíznak majd a munkádban.


Aztán benned sem bíznak.


Elkönyvelnek balféknek, és onnantól kezdve már csinálhatsz te amit akarsz, az utad csak a kapun kívülre vezethet.



Úgyhogy akármit is csinálsz csináld magabiztosan, és ha elbszod hát akkor elbszod.


Azt lássák rajtad, hogy dolgozni akarsz és nem a másik segítségére vársz!


Ha így folytatod könnyen céltáblává, bűnbakká vállhatsz.


Próbáld belevinni a személyiségedet a munkába, azaz ne úgy csinálj dolgokat ahogy mások mutatják csak abban az eetben ha nem tudsz annál jobb megoldást, és ne hagyd hogy mindenbe beleszóljanak. Mert a végén azt is meg akarják majd mondani, hogy hogyan tartsd a poharat ha kimész inni.



Ha hibázol, vállald, és állj ki, ha mások hibáznak te is ugyanúgy vond felelősségre ahogy téged fognak.


Ne legyél "vendégmunkás", meg "újgyerek", és mindíg tudd, hogy kitől kapod a fizetést ki a főnököd.



Annál rosszabb tényleg nincs amikor valakinek mindenki a főnöke.

2014. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!