Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 évesen érettségivel lehet...

22 évesen érettségivel lehet egyáltalán munkát találni?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak tapasztalattal, vagy diplomával keresnek embert. Ezek hiányában meg legalább topmodellnek kell kinézni miniszoknyában. Tényleg csak wc pucolónak lehet elmenni ezek nélkül? Vagy már annak se?

Eddig csak időleges/nagy nagyon rosszul fizető/testileg megterhelő állásokkal küzdöttem az életben maradásért, pedig Budapesten lakom.

Igaz hogy nem vagyok se szép, se csillivilli dolgokra nincs pénzem, de normális vagyok szerintem. Több interjún csináltattak IQ tesztet, és mindig átlag feletti eredményt kaptam. Úgy látszik, a szőke szilikonbabáké jobb volt...



2014. jan. 6. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne munkát találni? Nekem még érettségim sem volt, mégis felvettek dolgozni, és azóta is a szakmámban dolgozom.(nyomdaipar)
2014. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én 22 évesen érettségível lépcsőháztakarító vagyok...
2014. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Jelentkezz munkaügyin tanfolyamra,lesz szakmád meg fizetést is adnak érte.
2014. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

1 # ma már nem jutnál be :/


Nagyon jól kell kinézni valóban. 30 év felett alig lehet munkát találni, mert az ember öreg, úgyhogy még most kellene valahogyan. Menj külföldre

2014. jan. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

ma 02:04

első vagyok.

2013. okt. 7-én vettek fel. Nem volt az olyan régen, főleg,hogy múlt héten csütörtökön írtam alá a határozatlan idejű szerződésemet.

2014. jan. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyelvet beszélsz? Informatikai vagy grafikai érzéked van? Milyen munkát végeznél? A kérdéseket megválaszolód és annak fényében célirányosan keresel állást. Ekkor lehet hogy találsz állást.
2014. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valamilyen végzettség feltétlenül kéne,mert így semmi nem különböztet meg egy 18 éves frissen érettségizettől. nyelvtudásod van esetleg? milyen munkakörök érdekelnének?
2014. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv agyarországon
2014. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!