Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy középfokú érettségivel,...

Egy középfokú érettségivel, milyen esélyem van külföldön munkát találni?

Figyelt kérdés
Még tanuló vagyok, most érettségizek. Hajt a vágy, hogy világot lássak és érettségi után szeretnék odakint szerencsét próbálni. Csak sajnos még ez elég kezdetleges ötlet és sajnos nem tudom, hova lenne érdemes kimenni, nem tudom mivel kellene próbálkoznom.
2012. nov. 20. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima érettségi sajnos itthon sem jelent már szinte semmit, külföldön meg aztán plána nem. A határon túlra az adott ország nyelvét nem árt jól beszélni + kellene valami szakma is.
2012. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér egy érettségi külföldön és ezt komolyan mondom! Előbb találsz állást egy szakmunkás bizonyítvánnyal meg némi gyakorlattal.
2012. nov. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Angliát akarod célba venni vagy Franciaországot akkor el foglak keseríteni. A magyar érettségivel egy dolgot tudsz tenni. Kitörölheted. Semmit nem ér. Teljesen mindegy hogy sima, vagy közép vagy felsőfokú érettségi. Külföldön nem ér semmit. Egy szakma ezerszer többet ér-.
2012. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön nem csak a képzettség számít hanem egyre inkább az ANGOL nyelvtudás ! Learn English and You Can Get a Job Abroad !
2012. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!