Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudok jelentkezni egy...

Hogy tudok jelentkezni egy konkrét postahivatalhoz, mint ablakos ügyintéző? Mi ennek a munkakörnek a hivatalos megnevezése?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét meghirdetett állás, csak én szeretnék jelentkezni, hogy ha esetleg üresedés van akkor szívesen dolgoznék náluk. Egyáltalán mi a pontos megnevezése ennek az ablakos ügyintéző munkakörnek?


Nem az érdekel, hogy jó-e vagy sem, ajánljátok vagy sem, tisztában vagyok a dolgokkal és bele szeretnék vágni, mert úgy érzem nekem való munka lenne.


Internet vagy személyesen jelentkezzek? Hogy?

Remélem kapok konkrét segítséget.



2014. jan. 7. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz jelentkezni hogy megkérdezed a kiszemelt postán hogy melyik körzeti postához tartozik(nagyobb postákon van csak munkaügyi osztály).Ha körzetbe nem sorolt posta akkor van helyben munkaügyese,ha nincs akkor a körzeti postán intézik a munkaügyeit.Beszélhetsz a hivatalvezetővel is de ő csak a saját postájáról tud infót adni,az embereket nem ő veszi fel.De ha nincs meghirdetve álláslehetőség akkor konkrétan a kukában fog landolni az önéletrajzod.Egyébként a pozíció megnevezése a hivatal besorolásától és a tevékenységi körtől függ (pl. egyesített felvevő,postanet ügyintéző,stb...).Én 12 év után tavaly hagytam ott a postát,nem hiszem hogy tisztában lennél a dolgokkal ahogy írod.Csak akkor jelentkezz ha elkötelezett biztosítási ügynök akarsz lenni (aki szabadidejében házhoz is kimegy) mert teljesítendő tervszámok vannak.Sok szerencsét!
2014. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát ma már inkább azokat veszik fel, akiknek meg van az okj-s képzés. Csak a kézbesítőknek elég a nyolc osztály. Amúgy pedig önéletrajzal minden nagy postára bemenni, én a kicsikre is mentem és egy hét alatt munkát találtam, méghozzá az egyik legnagyobb postán, és engem a postavezető vett fel.

Ha jó értékesítő vagy akkor a postán a helyed.

2014. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!