Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgős! Családi pótléknál a...

Sürgős! Családi pótléknál a gyermekekre vonatkozóan mit kell beírni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Komárom-Esztergom megyéből költöztem Békés megyébe.

itt egy formanyomtatványos kérelemmel újra kell kérnem a családi pótlékot,hogy ne onnan kapjam hanem innen.

van egy pont ahová be kell írnom azokat a gyerekeket akik után igénylem a családi pótlékot.ezt meg is tettem,kitöltöttem.a követkző pontban pedig azt írják,hogy írjam be azt/azokat a gyerekeket akik már részesülnek családi pótlékban.na most a problémám az,hogy ide nem tudom mit írjak.beírtam a nevüket,születési időt stb-t,de oda,hogy beszámítás jogcíme nem tudom,hogy mit írjak,mert igaz,hogy részesülnek családi pótlékban,de nekem mégis kérnem kell innen,hogy ebből a megyéből kaphassam.itt a,b,c válaszokat lehet még beírni,de egyik sem vonatkozik arra,hogy én a költözés miatt kérem a családit innen.

vagy nem baj,ha itt békés megyében élek,de komárom-esztergom megyéből kapom?

mit írjak be a beszámítás jogcíme rublikába,hogy ne küldjék vissza azzal,hogy rosszul töltöttem ki?



ja és még 1 kérdés.ha a gyermekeim után kapok gyermektartást akkor az azt jelenti,hogy a gyermek rendelkezik rendszeres jövedelemmel?sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz.ide mit írjak?igen?nem?



remélem sikerült érthetően fogalmaznom,siettem mert rohannom kell.remélem mihamarabb kapok használható választ.előre is köszönöm!


2009. nov. 30. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!