Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nődokik vajon választanának...

A nődokik vajon választanának párt a pácienseik közül vagy ez náluk tabu?

Figyelt kérdés
van sztoritok? egyik nődokimmal sem kerültem olyan baráti kapcsolatba hogy egy ilyen kérdést direktbe feltegyek nekik.
2013. febr. 9. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosnak a betegével kavarni tilos, kivágják érte a kamarából.
2013. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére gyakran megesik.
2013. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van nőgyógyász ismerős, akivel beszélgettem már erről. Azt mondta, hogy igazából vannak csinos, dekoratív pácienseik, de a rendelőben, vizsgálat közben egyszerűen nem ezen jár az agyuk, a csajozás fel se merül. Ugyan nincsenek fából, de mire eljutnak oda, hogy megkezdjék önálló praxisukat, addigra annyi mindent látnak és annyiszor, hogy rendelői körülmények között tökéletesen immunissá válnak a dologra. Valahogy egyszerűen páciensként néznek a hölgyre, mindenféle szexuális gondolat vagy szándék nélkül. Arra még nem kérdeztem rá, hogy próbálkozott-e be nála már a páciens... :)
2013. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem csak nődokik, hanem a dokinők is csinálják ezt. Rokonságban is van arra példa, hogy doktornő kezelt betegével került aztán házastársi viszonyba.
2016. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!