Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Othoni, valós munkát tudd valaki?

Othoni, valós munkát tudd valaki?

Figyelt kérdés
Pl: csomagolás toll összerakás , vagy valami ilyesmi.
2014. jan. 10. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, az mind szélhámosság.

A családban többször is próbálkoztak.

sztori 1.

Rakj össze kulcstartót, majd add el. 350 Ft darabja, amit te fizetsz nekik, előre. Szerintük 500-ért el tudod adni. Annyi, hogy egy műanyag tartóba képeket kell bepattintani. Jó üzlet, nekik. Ki veszi meg ennyiért? Hol árulod? Arról nem beszélve, hogy elvileg adózni is kéne, ha eladsz valamit, arról már nem is szól a fáma.

Sztori 2.

A nagynénémnek azt mondták, hogy fülbevalót kell fűzni, vegye meg az anyagot, ha kész, kétszeres áron visszavásárolják. Ugye ingyen nem küldik el senkinek, nem bíznak senkiben, hátha nem veszi komolyan a munkát. Belement. Megkapta a csomagot, hiányos volt. Egy darabot nem vettek tőle vissza, mondván, hogy ő elkeverte a részeit. Hetekig sírt, hogy mennyi pénze ráment.

Sztori 3:

Küldj 5000 Ft-ot, és küldenek anyagot, hogy hogy tudsz otthonról pénzhez jutni.

Ismerősöm elküldte, a válasz: tedd, amit én.


Alapszabály:

Ha tisztességes munkát kínálnak, neked nem kell érte fizetni semmit!!!

2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen én is pont ezért nem értem... othoni netes munka de fizzesek 32ezret

meg stb

2014. jan. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!