Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy a munkanélküliség és...

Nagy a munkanélküliség és szegénység, akkor miért nem akarnak sokan dolgozni?

Figyelt kérdés

Hétvégére(vidéki kisváros) kerestem két főt,akik segítenének édesanyám házát rendbe tenni

takarítás,tüzelő behordás,egy bútor összeszerelése

úgy gondolom,hogy tisztességes 800-1000ft-os órabért ajánlottam és jelentkeztek is sokan,de mintha nem akarnának dolgozni..

Nehezükre esik reggel 7kor kezdeni,akivel megbeszéltem már,csak úgy e-mailben lemondja,hogy mégse,miért ez miért az..

Rugalmas,korrekt embernek tartom magam,és tényleg meg is fizetném,de eléggé le vagyok döbbenve..


2014. jan. 10. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nyíregyháza, akkor én itt vagyok :)
2014. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol az a vidék? Ha a környékünkön akkor érdekel!
2014. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez pont olyan munka, amit egy szakképzetlen ember vállalna el. Ők meg nem véletlen, hogy nem tanultak semmi szakmát, nem értenek semmihez. Mert mindig is lusták voltak.

Egy ismerősöm dolgozik munkaközvetítőnél, és mondta, hogy szörnyű emberek vannak. Volt olyan, aki felmondott, hogy kiszámolta, hogy most már jár a munkanélküli segély. Jó, 3 hónapig, és utána? Az már nem érdekelte, addig sem kell dolgozni.

Most a munkahelyemen van munkafelvétel a gyárba. 50 embert akarnak felvenni, mondták, hogy nem találnak. 10-ből 8 piaszagúan ment el az interjúra...

2014. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Osztom az elozoeket.
2014. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!