Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Assessment Center? Mégis mi...

Assessment Center? Mégis mi alapján döntenek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tájékoztatót, és azt írták, hogy aki átment, annak lesz egy nyelvi teszt és egy szakmai interjú is a végén. Hát akkor most az AC minek?

Nem inkább a szakmai interjú fog dönteni?

A párom volt már ilyenen, és azt mondta, hogy szerinte 10-ből 8-an nagyon jók voltak. A közös feladatokban mindenki részt vett, nem vágtak egymás szavába, nem volt senki agresszív.


2014. jan. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesconál?
2014. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum a legidiótábbakat (kirívó viselkedésű egyének stb.) vágják ki egy AC után, a nyelvi teszt a döntő szerintem a te esetedben. Jól hangzik, hogy ilyet tartanak, de csak erre jó.
2014. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a Tesco, egy SSC-be megyek pénzügyes pozícióra interjúra.
2014. jan. 11. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben voltam két különböző cégnél, a pénzügyesnél pénzügyi feladatok voltak, szerintem nagyon jó voltam, mégis kivágtak, mondván, hogy nem voltam elég határozott.

Aztán mentem egy IT-s céghez adminisztratív feladatra, it-s feladat volt, fogalmam sem volt hogy oldjam meg, mégis átmentem,ott nem tűntem határozatlannak?

Ah, szerintem semmi értelme.

2014. márc. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!