Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkahelyet valasszam?

Melyik munkahelyet valasszam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2 munkahelyem van.Tomoren az egyik nyugis es mar 1 eve csinalom.Viszont a fizu 64000ft a masik nem nyugis a fizetes 110000 ft es csinalom 2 honapja.Az elso bejelentett a masik csak tb.t fizeti.Nem tudok donteni segitsetek tapasztalataitokkal.koszonom

2014. jan. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Megtudsz élni a 64-ezresből?Ha igen akkor azt válaszd.

Ha nem akkor a 2. ajánlom.Több pénz.Elég az ha a TB-t fizeti.Ha a nyugdíj miatt kéne bejelentett meló akkor ne izgulj.Olyanunk úgyse lesz :D

2014. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha csak a második lenne és minden járulékot le kéne vonniuk, az se lenne sokkal több, mint a 64ezer...tartsd meg mindkettőt!
2014. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenkép döntenem kell hamarosan.A többet fizető állás sürget.De ahol már egy éve vagyok azt is nagyon szeretem csak az a baj lehet megszünik nyáron de lehet nem.Őszintén szólva ha biztosra tudnám hogy megmarad akkor nem lépnék.Lehet hogy kevesebb a pénz de biztos hely,nem stresszes és biztonságban érzem magam.A másik elég feszitő feladatokat tartalmaz de ugyanakkor fejlődhetek benne viszont mivel csak pár honapja csinálom igy a döntésem még bizalmatlan feléjük hisz nem ismerem őket annyira mint a másiknál.Szóval nekem olyam válaszok kelennének amiket tapasztaltatok.Biztos jártatok már ti is is.
2014. jan. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!