Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek tényleg lehet a...

Szerintetek tényleg lehet a neten reklámok nézegetésével pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2014. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2014. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem éri meg. Túl sok időráfordítás-túl kevés pénz.
2014. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, csak nagyon minimálisat, ami valójában ki is fizet, sőt ha egyedül csinálod értem ez alatt, hogy senkit nem szervezel be magad alá akkor kb fél év alatt napi 2-3 reklám megtekintésért kapsz kb $2 amit ha kiveszel, abból is levesznek lásd: paypal Ez úgy érné meg ha a kezdetekben ott vagy egy jól működő, cégnél vagy te magad csinálod és beszervezed magad alá az embereket. Nagyon sok az olyan oldal ami nem fizet ki! Erre vigyázz.
2014. jan. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, de nem éri meg.
2014. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen megéri ha jól csinálod, és nem a hagyományos PTC-vel kattingatsz ahol 6 hónap alatt refekeknélkül 2$ kereshetsz, hanem bitcoin rendszerrel kell foglalkozni. Akit érdekel, az írjon rám és elmagyarázom neki, vagy keressen rá a neten , és láthatja, hogy megéri.
2014. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején utalnak pár dollárt - el is viszi a banki költség - utána nem fizetnek ki az esetek 99.9999%-ában. Időpocsékolás, meg gondolj bele, miért érné meg ezért fizetni bárkinek, egyszerű programmal megoldható.
2014. jan. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!