Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben a pillanatban egy BME-t...

Ebben a pillanatban egy BME-t végzett, mechatronikai mérnök mely országokban tudna a legnagyobb eséllyel elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtudástól függ, (meg attól is, hogy MSc. vagy csak BSc.)
2014. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg attól is hogy érted is vagy full hülyegyerek vagy...
2014. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyelvtudástól, kapcsolatoktól függ.

Ezért gondolom egy bme-s Magyarországon tud legkönnyebben elhelyezkedni, de ezen a területen szerintem Németország, USA, Japán, Dél-Korea a vezető nagyhatalmak :)

2014. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, jogos! Tehát MSc summa cum laude végzettséggel, és természetesen tegyük fel, hogy nem vagyok full hülyegyerek, hanem értem is jól, amit csinálok.


Pl. a napokban olvastam, hogy talán Nagy-Britannián belül Skócia az, ami mostanában szívja magába a közép-európai munkaerőt. Arra, Nagy-Britanniában, avagy valami német nyelvterületen szívesen elhelyezkednék mechatronikusként. Már amennyire ez lehetséges persze.

2014. jan. 13. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:
...és nyelvtudás: angol, német felsőfok, francia középfok.
2014. jan. 13. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben gyakorlatilag minden ajtó nyitva áll előtted. Az egyetlen furcsa dolog, hogy ha ennyire képzett, és remélhetőleg értelmesebb srác vagy, akkor mi a bánatnak itt kérdezgeted? Szerintem már magadtól is rá kellett volna jönnöd, hogy bárhova könnyedén kijuthatsz és már akár ott is lehetnél, teli van a net mindenféle oldallal, meg még az egyetemen is vannak ilyen szervezetek amik segítenek a nemzetközi tanulásban/karrierben, gyakorlatokban. Van valami IAESTE nevezetű dolog pl.
2014. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!