Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek? Érdemese feljelen...

Mit tehetek? Érdemese feljelentenem a Wabererst?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy nem a teljes fizetésemet utalják hanem mindig levonnak valamit.Pl.:túlfogyasztás,többlet km stb. Teljesen jogtalanul.A 28 napos kártyaletöltést nem nagyon tartják mert nem hoznak be az országba.Törölt fuvarokat nem számolják el,hosszabb úton küldenek utána meg engem vesznek elő.stb...

Van egy káresetem és ezért félek.Összetörtem a kocsin a tankot,mert a pótkocsi bebicskázott és az fogta meg.Angliában kaptam egy papírt a rendőrségtől hogy a kocsinak rossz az ABS-e.Műszaki vizsgán csak a hibaüzenetet vették ki.Láttam.Attól félek hogy ha most leszámolok akkor rám vernek mindent és még fizetést se kapok.Nem tudom milyen esélyeim lennének hogy jól jöjjek ki a dologból.Kihez kellene először menni?Valaki jelentette már fel őket?És mi lett utána?


2014. jan. 12. 22:58
 1/4 anonim válasza:
Nekik biztos jobb ügyvédjük van. Ha van kézzel fogható bizonyítékod és a műszaki problémákért nem te felelsz akkor van esély (szerintem). Csak egy nagyobb cég főleg egy ilyen g_eci cég nem könnyű átvágni sajnos... De ha nem túl sok pénzről van szó azért nem éri meg vergődni de mivel fizetésről beszéltél az nem lehet kevés és az nélkülözetlen. :(
2014. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor érdemes feljelentést tenned ha bizonyítani is tudod az általad kifogásolt jog sértéseket.(jogtalanságokat)

Pl. a bizonyíték gyűjtés úgy kezdődik,hogy : Veszel egy okos telefont magadnak és mindig írásba is kéred az útvonal módosításokat e-mailben írják meg neked a saját e-mail címedre. Az ,hogy telefonon szóltak, menjek ide, meg menjek oda és utánna rád verik a km.pluszokat és a többlet üzemanyag költséget,ezt így nem tudod bizonyítani,hogy nem a saját hibádból keletkezett a plusz km. és üa költség.

A másik meg,hogy baromságokat ne beszélj és ne írj,hogy a műszaki vizsgán az ABS. stb. mert csak magadnak csinálsz bajt. Ugyanis te mint Gk. vez. pontosan tisztában kell,hogy legyél azzal,hogy a nem megfelelő műszaki állapotban lévő gk-val nem vehetsz részt a közúti forgalomba. Vigyáz! saját magadat ne vádoltasd be a baromsággal amit beszélsz, még ha így is volt és én meg is értelek.

Röviden ennyi.

2014. jan. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bizonyítékom annyi van amit a Qualcommba küldtek nekem útvonalakat.Azt nem tudják törölni ők sem.A másik a kártyaletöltés 28nap után,mert nem hoztak be az országba.Ezt is lehet látni a GPS-ről.Nem tudnák tagadni.
2014. jan. 13. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A munka ügyi bíróságon van ingyenes fogadó nap. menj be és bátran tedd fel a kérdéseidet,panaszodat az ott lévő tanácsadónak. Pl. egy fuvarozó cégnél dolgozom és ezt és ezt teszik ,csinálják, mi tévő legyek. A fuvarozó céget nem kell meg nevezned.
2014. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!