Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » National Instruments-nél...

Benyovszky Oszkár kérdése:

National Instruments-nél mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés

1 Ha mérnök vagy.

2 Ha műszaki érettségid van és gazdasági informatikus végzettség

3 Ha nincs érettségi


2014. jan. 13. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb multinál fizetési intervallumok vannak a munkakörökhöz kötve, a végzettséged maximum befolyásolja egy kicsit, hogy az intervallumon belül hova raknak.
2014. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miket lehet ott csinálni és milyen időbeosztással?
2014. jan. 14. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

bocs, nem vagyok náluk HR-es. :)

2014. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de innen is elindulhatsz:

[link]

2014. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2 dolgot találtam a neten, pár éves infók (nem tudom hirtelen linkelni, rá lehet keresgetni)

Az egyik egy Debreceni Egyetemes szakdoga a NI HR tevékenységéről, ott fel van sorolva 2-3 műszaktól kezdve sima 8 órás munkarendig minden, nyilván beosztástól, munkakörtől függően. A bérszámítás, túlórák, stb is meg van említve.

A másik egy cikk, ahol az ügyvezető igazgató mond annyit, hogy betanítottként bruttó 120, kezdő mérnökként 220-ra lehet számítani. Bár ismétlem, ez is pár éves infó.

2014. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!