Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lány vagyok, és szeretnék...

Lány vagyok, és szeretnék pizzaszakács lenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szívesen csinálnám. De eddig még női pizzaszakácsot nem láttam. Miért van ez?

Az osztrák határ mellett lakom, kint szeretnék majd ezzel foglalkozni.

Ill. van valami olyan hely, ahol nagyon-nagyon jól megtanítják a fortélyokat?


2014. jan. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik pizzériában két lány is van.

Kisegítőként kezdtek, aztán beletanultak. Gyakorlat kérdése főként, de kintre előnyös lehet, egy szakács képesítés megszerzése is. Bécsbe egyébként épp a napokban láttam hirdetést az egyik étterem ajtaján, heti 40 órás, nettó 1400 euró körüli fizu.

2014. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kint nem a "képesítést" és a papírt nézik, hanem, hogy mit tudsz...Tapasztalatból mondom.
2014. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha sikerült a terved sütsz nekem egy pizzát?
2014. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tuti :D
2014. jan. 14. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakács vagyok, pár éve pizzázok (is). Egy pizzásnak nem feltétlenül kell képesítés. Tanítottam már be kőművest és burkolót is (persze több-kevesebb sikerrel). Lányokkal is dolgoztam már együtt, ők is lehetnek pizzások. Jelentkezni kell egy pizzériába dolgozni, és ha dolgozol benne, megtanulod.
2014. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Regi kerdes, de

En 10+ eve dolgozok szakacskent, es sok szakacslanyt ismerek.De arra keszulj fel, hogy egesz nap talpalsz meg emelgetsz

2015. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!