Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet úgy munkát vállalni,...

Hol lehet úgy munkát vállalni, hogy csak hétvégente dolgozol?

Figyelt kérdés
Hétköznap nincsen időm az egyetem miatt, max végzettségem érettségi, hova érdemes mennem, ahol még viszonylag normálisak a körülmények és annyira nem húznak le? Egyéni tapasztalatok jöhetnek...
2009. dec. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hostess munkák?
2009. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ja, kb ennyi, ha kapsz ilyet...


Javaslom írj be a családi kapcsolatok rovatba, ott majd jön a sok okos, hogy igen is van az egyetemistáknak annyi munka, mint a szemét, csak lusták dolgozni. Hátha egyszer mondanak valami konkrétat is ezen kívül.

2009. dec. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Segédápoló is lehetsz, ahhoz nem kell végzettség. csak hétvégén dolgozol az ugye 8 nap egy hónapban és az 8x12 óra azaz 96óra/hó. Kb 80.000Ft ot kapsz kézhez.

A feladat: betegek etetése, mosdatása, pelenkázása.


Én az egyetem alatt végig segédápolóként dolgoztamn és szerettem nagyon!


Szóvalaki akar az talál munkát!

2009. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!