Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középiskolás tanárok! Pályakez...

Középiskolás tanárok! Pályakezdőként ti is nehezen rázódtatok bele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én műszaki szakközépiskolában tanítottam, és 45 perc alatt jóformán a helyükre ültetni nem tudtam a gyerekeket, nemhogy tanítani nekik valamit. Fel is adtam, elmentem magánnyelvsulikhoz. Ide legalább az jön, aki tényleg tanulni akar. Szerintem az ember alaptermészetén múlik, én elég közvetlen vagyok, nem voltam elég távolságtartó és szigorú az iskolai oktatáshoz. Ugyanabban a suliban volt olyan szintén kezdő kollégám, aki csak megjelent a gyerekek között, és már pisszenni sem mertek, pedig semmilyen szankciót nem alkalmazott. Egyszerűen más volt a fellépése.
2009. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 1-2 hét volt fura, de élveztem, és szeretem csinálni most is.
2009. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a lényeg hogy a legelső alkalommal amikor bemutatkozol meg megismernek stb akkor ne legyél kedves hanem inkább bunkó hogy megtanulják h nálad kuss van.aztán később lehetsz rendesebb...nálunk mindig ez van.aki új tanár az mindig tök kedves egy csomó mindent megenged ezeken az órákon mindig mindenki beszél.egy tanár van akinél olyan kuss van.még az ilyen nagyonlazanagyonmenő fiúk is kussba vannak:D

15/l (igaz nem tanár vagyok de gondoltam leirom:D)

2009. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!