Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kísérői munkával kapcsolatos...

MeaBea kérdése:

Kísérői munkával kapcsolatos kérdés. Miből áll pontosa? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, bocsi ha sok.


Igazából elbizonytalanodtam, hogy pontosan mint jelent ez. Van elképzelésem de lehet, hogy csak a szokásos előítéletekt halottam/olvastam eddig. Egy ismerősöm mondta már, hogy így dolgozik és ez teljesen normális, semmi köze nincs a szexhez. Simán csak rendezvényekre, céges bulikra, színházba stb kísérni kell férfi. Persze billegni mellette, beszélgetni, jópofizni stb. de semmi szex. És még jól is keres - legalábbis jóval többet mint amikor egy ruhaboltban eladó volt. Ilyen tényleg létezik? Már, hogy ilyen munka van ahol tényleg rendezvényekre kell kísérni férfiakat mindenféle testi dolog nélkül?


Nekem kicsit hihetetlen, de ha valóban van ilyen akkor érdekelne. Alap persze hogy jól kell kinézni hozzá, jól kell társalogni, beszélni akár több nyelvet is - társalgási szinten. Ezek úgy érzem megvannak bennem is (legalábbis ha ő alkalmas rá akkor szerintem én is az lennék). Kösz a válaszokat előre is.



2014. jan. 16. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen és nőknek kell kíséret, jelentkezem :D
2014. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ez bizony prostitúció "társalkodó nők"
2014. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető - pl. az úr a fiúkat szereti, de bizonyos típusú rendezvényeken nem lehet nő nélkül megjelenni. A legtöbb esetben azonban szexelni is kell :)

Az ilyesmit vagyonosabbak szokták igényelni, tehát lehet jól fizet, de tájékozottság, kultúra, ismeretek kellenek hozzá.

2014. jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!