Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalnád ezt a munkát?

Mennyiért vállalnád ezt a munkát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. dec. 2. 17:28
 1/10 anonim válasza:

Aztarohadt xD

Én nem tudom, attól is függ mennyi fizet meg milyen a csaj...

Ez így elég szegényes leírás szex is van a dologban? JÓ kérdés.. Hívd fel hogy mi a pálya aztán megbeszélitek..Jó szórakozástxD

2009. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért gondolod,hogy csaj adta fel a hirdetést??Akár férfi is lehetett...

A válaszom:Nincs az a pénz,hogy ezt elviseljem!!!

2009. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt biza férfi adta fel...és szolgát keres szóval ez nem lenne nekem való de ha elkellene vállanom havi milla alá tuti hogy nem mennék és az a legeslegminimum lenne plusz ő veszi a JÓ kajákat mindent
2009. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk havi egy milláért vállalnád hogy mindennap megdugjon?
2009. dec. 2. 18:56
 5/10 anonim válasza:

FÉRFI..

OH MY GOD!

Azt hittem egy szado-mazos csaj mert az még elmegy de így..

Hát azt neked kell eldönteni. Kérdezd meg mennyit adna, akk tudok véleményt mondani.

2009. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy ez helyzetfüggő, mert belegondolunk adott egy ember akinek megvan minden stb az nem fog ilyent elvállalni 1 milliárdért se de adott egy férfi akinek van mitomén 4-5 gyereke és kajára sincsen pénze kivan kapcsolva gáz villany házát árverezik el lehet hogy azt mondaná neki valaki hogy megb@szlak x összegért és nincs más választása elfogadja..de ha tévedek akkor bocsi de én igy látom
2009. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu hirdetés. Én ilyet el se tudok képzelni, hogy létezne.
2009. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem van ilyen, mint ahogy elég sok "meleg" fürdő és hotel si van már pesten (kb vagy 20).


Nemrég kezdtem foglalkozni ezzel, pusztán üzleti szempontból érdekelne, némelyiknek már a bevezető szövege is marha komoly..



Pl egy fürdőnél olvastam


"Nálunk biztonságban lehetsz, az első alkalom ingyenes, és ha nem akarsz nem kell levetköznöd, gyere el"


És hasonlók..

2009. dec. 4. 02:00
 9/10 anonim válasza:
Persze csak üzleti szempontból... kis homi :-D
2009. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha az is volnék ami egyébként nem vagyok, akkor is "nagyobb" lennék mint te, kis kóstolgató majomtalicska..
2009. dec. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!