Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önkormányzatnál dolgozn...

Milyen önkormányzatnál dolgozni? Találtam egy álláshirdetést, aminek abszolút megfelelnék, és a bértábla szerint vélhetően többet is kapnék, mint amennyit most. Csak nem tudom, milyen önkormányzatnál dolgozni?

Figyelt kérdés

Mennyire sok az adminisztráció? Nagyon bürokratikus?

Jogász állásról lenne szó. (Jogi előadó az eddig ügyvédjelölthöz képest, ha ez számít.)


2014. jan. 19. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Ezek álommunkák, nem rossz fizetés, plusz jutalmak, sok szabi, nem halsz bele munkába, lehet lazítani, szinte nyugdíjas állások.

Ha nő vagy a gyes után tuti visszavesznek.

2014. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm, ez jól hangzik. :)


Igazából kb. ugyanazt kellene csinálnom, amit most, csak most 12 órában minimálbérért, ott meg (elvileg) 8 órában, jóval többért...

2014. jan. 19. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes tudni, hogy ezek az állások általában csak azért vannak meghirdetve, mert muszáj; de már régen megvan, hogy kit vesznek fel. Ennek ellenére próbáld meg, hiszen nem veszítesz vele. Minél hamarabb add be a pályázatot, mert hamar elkezdik behívni az embereket (már ha nincs meg, hogy kit vesznek fel)
2014. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma már el is postáztam, köszi. :)


Igen, tudom, hogy ezek sokszor kamu hirdetések, sajnos belefutottam már nem egy ilyenbe. :(

2014. jan. 20. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Önkormányzata válogatja. Van ahol látszatmunka (sem) folyik, máshol meghajtanak keményen. Arra fel kell készülni, hogy polgármester csere esetén a dolgozók egy része is csere.
2014. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, hallottam, hogy erősen politika-függő is a dolog, de azért gondolom, hogy jogász/ügyintéző szinten talán nem annyira...
2014. jan. 23. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!