Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3-as Tanuló vagyok és jövőre...

3-as Tanuló vagyok és jövőre leszek 8. -os Tudnátok segiteni milyem szakmat valasszak? Én a bartenderre gondoltam ha lehet fizeteseket id mondjatok!

Figyelt kérdés
Ha lehet olyat mondjatok amit magyarorszagon el lehet vele helyezkedni!
2014. jan. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A bartender nem igazán mondható szakmának ráadásul nagyon nem egy olyan dolog amire egy biztos jövőt lehet alapozni. Ez max úgy működne hogy van egy fő állásod ahol dolgozol mondjuk 8-tól 4-ig, este meg elmész 9-től 12-ig bartenderkedni egy éjszakai szórakozóhelyre. Már ha bírod. Meg persze találsz helyet ahol ilyet keresnek. (mert nem jellemző hogy kapkodnak utánuk) Állítólag a cnc-forgácsolóval elég jól lehet keresni. De hát kérdés hogy az tetszene-e neked.
2014. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A CNC-s ek a mai világban jól keresnek,igazat szólott az előző válaszoló! ;) Szóba jöhet még a gépészet és az elechtro technika.Vagy jó nyelvérzékkel szóc jön még külföldön a vendéglátó ipar.
2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az "elechtro technika" az elektrotechnika. :D
2014. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Újra a 2. válaszoló vagyok.Kihagytam a heggesztőt.A vendéglátó iparon kívül amiket felsoroltam hiány szakma.Viszont ezzel külföldön nagyon jól lehet keresni.A többivel pedig itthon is meg lehet élni,egyelőre,de külföldön biztos a megélhetése az embernek.Bár ki tudja mit hoz a jövő....
2014. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem szamit szakmanak? Az atlagos mixer kulfoldon 400 ezret keres nettoban. Hatar a csillagos eg, csak rajtad mulik. Ha hajon dolgozol mixerkent akar 800 at is kereshetsz havonta es nincsenek kiadasaid. Es nem sztarmixerekrol beszeltem. FLair tudassal meg kapkodnak erted kulfoldon. Ami pedig a karriert illeti. Bar menedzseri pozicioba lephetsz stb.
2015. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!