Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik milliós fizetéseket...

Akik milliós fizetéseket kapnak kézhez, és normál emberek tehát nem művészek, politikusok vagy hasonló, azoknak, mi a munkájuk, mit és mennyit dolgoznak egy hónapban?

Figyelt kérdés
Kérem, azok válaszoljanak, akikilyen fizetést kapnak. A kérdésemre válaszolóknak megy a 100%.
2012. ápr. 19. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
szerinted itt forumozik??ha ennyit kap ideje se lenne itt pötyögni,mivel egyfolytaban melozik.
2012. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk (nemzteközi nagyvállalat) több embernek van millió feletti bruttó fizetése.

40 vagy afölötti szakemberek, pénzügyi igazgató, kutatási vezető, jogi igazgató.

Széles (sokszor nemzetközi) hatáskörrel, milliós büdzsé felett rendelkeznek, embereket irányítani, és óriási a felelősség rajtuk.

Sokat dolgoznak, legtöbbjüknek van távoli elérése, sokszor éjjel otthon laptopoznak céges ügyben.

2012. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Első kettőnek igaza van. Sokszor ha melózik az ember azt látja csak, hogy a főnök járkál, biztos felveszi a milliókat oszt semmit nem csinál. Azért a felelősség ott van rajtuk, csak a bunkók gondolják, hogy semmi dolguk, ha ők nem lennének nem is lenne neki sem hol melóznia. Aránytalannak tűnik, de van különbség mondjuk egy sori meló és ugyanazon hely vezető igazgatói poszttól. nem egyről beszélünk.
2012. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen úgy a legkönnyebb millió felett keresni, ha vállalkozó az ember. Ilyen-olyan cégeknél évekbe, évtizedekbe telik, mire eljut a ranglétrán odáig az ember, hogy így keressen (persze, ha a tiszta karriert vesszük, nem azt, hogy Pista bácsi benyomja valahova az unokaöccsét). Vállalkozást viszonylag könnyű indítani és kaszálni is lehet vele, ha az ember megtalálja azt a profilt, amit érdemes. Bukni is nagyot lehet, de nagyot nyerni is.

És ebben az esetben nincs az, hogy a főnök cseszeget, hanem a maga ura az ember, ami azért nem mindegy.

2012. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Bár párom még nem keres milliókat, csak 600at, de a főnökei megkeresik a milliót.

Párom végzettsége mérnök informatikus, egy nemzetközi vállalatnál programozó és kapcsolattartó.


Bankban dolgoztam, aki még megkeresi: vállalkozó, ügynökök, értékesítési szakemberek, mérnökök, tolmácsok.

2012. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Az informatikusok valóban jól tudnak keresni...
2012. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Infósok közül is azok, akik programozók, weblaposok. pl egy sima rendszergazda, egy infó tanár nem hinném. tapasztalt. az vagyok, nem is tudok benne dolgozni.
2012. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
96%
Tesóm egy multinál hr igazgató helyettes, millió körüli a fizetése. Van olyan nap, amikor nem bentről dolgozik, de akkor is folyamatosan telefonál, emailben tartja a kapcsolatot a bentiekkel, de általában 8-6-7-8 ig dolgozik. Sokszor van olyan hogy hétvégén is. Tiszta idegbeteg hét végére, óriási nyomás alatt van, már több éve próbálkoznak a gyerekvállalással, de sajnos nem sikerül (a stressz miatt elvetél), uh most amit teherbe esik elmegy fizetés nélküli szabadságra. Nem tudom, sokszor elgondolkozok rajta, hogy megéri-e ennyi pénz, de szerintem nem, sokkal fontosabb hogy boldog és nyugodt életünk legyen. (Nem azt mondom, hogy nem lenne jobb ha több lenne a fizum, de nem mindegy milyen árért)
2012. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Én marketing osztályon dolgozom, túlórákkal, prémiumokkal 900 körül kapok egy hónapban. Ha előléptetnek ez lesz olyan 1,8-2,2 m. körül.. Cserébe vannak olyan heteim, hogy napi 20 órákat dolgozom, heti 7 napon.. De van olyan is, hogy összesen egy héten 8 órát kb.. Cserébe bármi gond van, hiba.. Az én hibám, én felelek érte..
2012. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
A programozók is csak Bp-en, külföldön. Itt kézhez max.300000 körül kapnak.(megyeszékhely)
2012. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!