Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógytornász diplomával...

Gyógytornász diplomával könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nagyfiam még csak nyolcadikos, most kell neki pályát választani. Egészségügyi szakközépiskolába készül, majd onnan gyógytornászatra akar továbbmanni. Támogassam? Lesz arra majd kereslet, elhelyezkedési lehetőség? Egyáltalán, mekkora a kereset/jövedelem ebben a szakmában? Nincs senki ismerősöm akitől érdeklődhetnék.
2009. dec. 4. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kell hozzá a kapcsolat. Fordítsatok időt a seggnyalásra, de azt tényleg nagyon időben kell elkezdeni. Viszont külföldön biztos nyelvtudással, lehet, hogy jól járna. Döntsetek okosan! Elfuserált ez az ország.
2009. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
76%
Férfi gyógytornászokat nagyon keresik!!! A fizetés netto 80-140 Között van, mellé kereshet külön, ha betegekhez házhoz jár.Csak nehéz elvégezni (a lányoknak), de a fiúkat segítik a tanárnénik....
2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
annyit fűznék az egyik előttem kommentelőhöz,hogy évente kb 100 gyógytornász végez.utána kéne nézni előbb a felvi.hu-n mielőtt valaki adatokkal dobálózik.
2011. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

szia! én utánanéztem:


[link]


ha ide beírod a szakot és megnézed az irányszámot, 980 embert vesznek fel évente. ebből nem tudom mennyi végez, de ha csak a fele, az is 500 körül van.


de elég régi kérdés, már nem hiszem, hogy aktuális

2011. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy a kérdés régi, mert még aktuális. nagyfiam második osztályt végzi az egészségügyi szakközépiskolában. Még nem tudjuk merre tovább.
2011. dec. 26. 15:00
 16/16 mezsge válasza:
Elsőéves vagyok a sote-n gyógytornász szakon. Nyelvi gimibe jártam, így esélyem se lett volna, hogy jól írjam meg az emelt bioszt vagy kémiát... Én egészségügyi alapismeretekből készültem fel magamtól, emelt szinten - nagyon megérte!!! Sokkal könnyebb, mint biológia/kémia emelt. Ha jól tudom, eü-s szaközzépiskolákban minden tárgyat tanítanak, ami ehhez kell :)
2012. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!