Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőrségen belül milyen...

Rendőrségen belül milyen munkalehetőségek vannak egy nő számára?

Figyelt kérdés

Tehát melyek azok a területek, amelyeken a nők is dolgozhatnak? Olyanokra gondolok, amihez nem feltétlenül kell kemény fizikai állóképesség, viszont helyileg ott dolgozik a rendőrségen.


Normális válaszokat írjatok, kérlek!



2014. jan. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényegében ugyanazok, mint a férfiaknak.


De egy rendőrségen is van a takarítótól a parancsnokig pár ember, helyileg mindegyik ugyanabban az épületben dolgozik.


Téged mi érdekelne? Rendőr szeretnél lenni?

2014. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem, rendőr semmiképp sem, de érdekelne a rendészet. Azon belül is inkább az ilyen "békésebb" részek, tehát nem azok, akik kimennek helyszínre, hanem akik helyhez kötöttebbek. De persze nem takarítóra gondoltam. Esetleg valamiféle adminisztratív munka? Olyan van ott? Pontosan mi a megnevezése?


Bocsánat a "buta" kérdésekért, de nem igazán értek hozzá. :/

2014. jan. 24. 19:57
 3/4 anonim válasza:
Én nemrég láttam egy álláshirdetést, az egyik budapesti rendőrkapitányságra kerestek személyi titkárt. Szerintem az női munka.
2014. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jan. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!