Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne ket millió forintotok...

Ha lenne ket millió forintotok mit kezdenétek vele? Mibe fektetnétek be?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 09:44
 1/7 fa : csont válasza:
0%
'Mennyi idős vagy?' ha van szakmád akkor oda, ha nem akarsz dolgozni akkor marad a póker . Persze legjobb a TUDÁS...
2014. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Felét államkötvénybe fektetném, másik felét nyelvtanulásra és egy mérnök diploma megszerzésére fordítanám aminek a fizetésére későbbiekben a befektetett pénzt is ki kéne venni.
2014. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hasznos nyelvtudásba meglévő vállalkozásom fejlesztsébe.
2014. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
a nyelvtudás ma a legbiztosabb befektetés,póker? pff hol élsz...rohadt szerencsejáték,abban csak bebuksz,méghozzá a gatyád is rámehet ha függő leszel
2014. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték? Eszedbe ne jusson!! 600.000 Ft-ot játszottam el... Most gyűjthetek 6 hónapig, hogy vehessek lakást. Az életben többet nem lépek be a bet365-re.
2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lenne 2 millió forintom egyből kiírnám a GYIK-on kérdésként mit kezdjek vele. Megfogadnám a jó tanácsokat és pár éven belül lenne 2.1 millióm és boldog lennék vele. Ha nem akkor keresnék egy embert aki vállalkozik és neki adnám, mindenki boldog lenne. A vállalkozó a pénzel én meg azzal hogy nem kell töprengenem mit csináljak 2 millióval. Tényleg miért gyűjtögetted a pénzed cél nélkül, vagy a legyek hordták össze? Abból hogy én mit kezdek a pénzemmel te mit tudsz tanulni? Nekem van vállalkozási, befektetési tapasztalatom, Neked nincs. Tehát ha azt mondom homokszitálási vállalkozást nyitok a Szaharában, nem fogod tudni szívatlak vagy az évszázad üzleti ötletét osztottam meg Veled.
2014. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én a helyedben odaadnám nekem :)


hidd el jól jönne :)

2014. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!