Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy multinacionális céghez...

Egy multinacionális céghez megyek interjúra és logikai teszt lesz. Mennyire szokott ez nehéz lenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyenfajta pozícióra jelentkeztél?

A teszt nehézsége nyilván annak a függyvénye

2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg, milyen hosszú lesz a teszt?
2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 lap, 11 kérdés. Raktári operátor.
2014. jan. 26. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fordítanak erre sok időt a HR-esek és általános intelligencia teszt lesz, amit valahonnét kimásoltak. Jó pár ilyenbe belefutottam már.
2014. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább logikai feladatok lesznek. De ahogy hallom vissza nem mindenkinek sikerül. Valaki azt mondja hogy nehéz, valaki meg azt hogy könnyű. Parázok mert jó meló lenne minden szempontból, ezen múlik hogy sikerül-e vagy sem a felvétel,
2014. jan. 26. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát 3 oldal 11 kérdéssel 1000%, hogy nehéz nem lesz. De néha olyan emberek mennek a biztonsági szektorba, hogy a nevüket nem tudják leírni helyesen, nekik lehet, hogy nehéz....


Te az írásod alapján nem tűnsz hülyének, ne izgulj, nem lesz vele gond. A net tele van általános IQ és logikai tesztekkel, tölts ki párat, csak, hogy szokd a tesztek felépítését, logikáját.

2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok csak a végén mindig sms-t kér hogy küldjek nekik és akkor meg tudom az eredményt. Összességébe ha ilyenek lesznek akkor nem lesz szerintem annyira gáz. De majd meglátjuk. Azt tudom hogy vannak tőlem hülyébb emberek, de vannak okosabbak is.
2014. jan. 26. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha van érettségid és némi magadhoz való eszed, akkor nem kell betojni. ezeket a teszteket azért csinálják hogy a nagyon selejtes egysejtűeket kiszűrjék.


kb ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor az érettségivel paráztattak. no nem azért mert olyan félnótás osztály voltunk, hanem hogy vegyük komolyan.

aztán az egyik iszonyat jófej tanár azt mondta nekünk: gyerekek, meg lehet nyugodni, a feladatsort úgy készítik a szakemberek hogy még a mucsaröcsögei trágyahordó szakközepes diáknak is meglegyen valahogy a kettes. mi meg elég erős gimi voltunk, az osztály átlaga meghaladta a 4es érdemjegyet.

2014. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!