Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általában milyen végzettségű...

Általában milyen végzettségű emberek kerülnek be üzletkötői állásra?

Figyelt kérdés
Mármint előnyben részesítik azokat, akiknek van valami közük a dologhoz, vagy igazából nem számít? És ez a munka mennyire helyhez kötött? A kor mennyire számít?(Én pincérként jelentkeztem, visszahívtak állásinterjúra, csak nem tudom, hogy mennyi esélyem lehet? Amúgy Győrben lakom, kéne utaznom valamerre a munka miatt?) Előre is köszönöm mindenkinek! 19/F.

2014. jan. 27. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

üzletkötői állásra?

8 általánossal. Vagy ha nagyon nagy igényűek akkor érettségivel. Ott csak az számít hogy meggyőzd a potenciális vevőt hogy arra a valamire neki szüksége van. Nem tudom hova jelentkeztél, de általában az ilyen munkakörök ilyen jutalékos, meg vállalkozói kiváltós lehúzós szarok. Nem tudom hogy nálad milyenről van szó, de az ilyen állások általában a "végelkeseredésbe mindent megpróbálok" című történet.

2014. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igényesebb cégeknél vannak elvárások. Ha jelentkeztél munkára, akkor csak olvastál előtte valami hirdetést. Ott nem voltak feltételek?

Többnyire az érettségi alap elvárás. Ezenfelül amit kérnek, az egyedi szokott lenni.

Sajnos ezeknek a munkáknak a 99%-a valami eladhatatlan termékről szól és boldog-boldogtalant felvesznek hátha valaki sikerrel jár.

Ha kértek jogsit, akkor biztos hogy kell utazgatni nagyobb távolságokra is akár. Van ahol megyét kell lefedni üzletkötőként, de van ahol országos szintű a munka.

2014. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez ilyen tukmálós baromság? arra bármilyen h*lyét felvesznek, már bocs
2014. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy csak Baranya megye területére... És annyi volt ott, hogy jár szolgálati autó, szóval ezért gondolom, hogy kell jogsi...
2014. jan. 28. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szinte biztos hogy kell jogsi. Meg az is tuti hogy házalni kell. Elvileg lehet vele jól keresni, de nekem nem hiszem hogy lenne gyomrom ilyen munkához.
2014. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!