Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért jó nekem a...

Szerintetek miért jó nekem a "mama hotel"? Semmi gondom nincs vele, jól érzem magam itthon

Figyelt kérdés

Igaz anyám már elkezdett cseszegetni, hogy kezdjek magammal valamit, mert egész napom annyiból áll, hogy otthon ülök a gép előtt, de nekem ez így jó, nem rédekel semmi sem.

Beiratott egy tanfolyamra is, valami féllévente 90 ezer volt, de most karácsony előtt kirugtak mert kb 4 napot ha voltam összesen, az sem érdekelt, ezért oda se jártam.

Akkor lett volna lehetőségem diákmunkára, azt is elintézték nekem, de semmi kedvem nem volt, ezért oda se mentem el, nem érdekel a munka, sem a tanulás, megmondtam anyámnak, hogy nem fogok dolgozni, én több vagyok attól.

Esetleg szellemi munkába lennék benne, mondjuk, hogy tanító legyek.

Most már jó 1 hónapja csak itthon ülök, és így tellnek a napok, alszok, eszek, tv-zek, gépezek :)

De az a baj, hogy élvezem is, nincs törekvésem rá, hogy változtassak ezen.

Ti megértitek ezt, más is van így mint én? Leírnátok hány évesek vagytok, és mi a helyzet?

22/f



2014. jan. 28. 09:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
közmunkára be akartam hívni, de én nem fogok utcát seperni Gimnáziumi végzettséggel, ahová fogatlan két általánossal mennek az emberek, már elnézést hogy indiszkrét vagyok.
2014. jan. 28. 09:57
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen a te generációd ilyen. Dolgozni nem, f_szt verni szerettek, az öcsém is ilyen.

Ami szerintem nem baj, mert 5 év múlva olyan bajban lesz a világ miattatok, hogy öröm lesz nézni. :D

2014. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

én dolgoznék, ha lenne munka, de nem fogok csöves munkát végezni..

esetleg nem tudna nekem valaki segíteni hogyan tudnám magam leszázalékoltatni, rokkantságon, hogy esetleg nyugdíjat kapjak, vagy valmai kedvezményt?

2014. jan. 28. 10:07
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Dolgoznál te apád f_szát.

Én mikor 20 évesen elkezdtem dolgozni nem fönök voltam, hanem alja melós. Viszont azóta eltelt 13 év. Volt szakmám, több országban dolgoztam éveket.

Te így addig fogsz életben maradni, amíg anyád él. Utána éhen döglesz. Láttam már ilyet. Egy gyerekori barátom, is hasonló véleményen volt, mint te. Ő művészlélek zenész volt. 8 éve meghalt nagymama, rá 1 évre kirakták a lakosból, de addigra villany, víz kikapcsolva.

És most egy általa tákolt sufniban lakik az erdő közepén.

A kukából túr ételt magának.


A leszázalékolos buli meg 2 év már nem járható út.


Vagy összeszeded magad, vagy te is az erdőben fogsz lakni. Bár ha ilyen lusta vagy, szerintem még sufnit se fogsz tudni magadnak összetákolni.

2014. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

itthoni munkát végeznék nettó 200 körül. Mondjuk nagy cégeknek táblázatokat itthon elkészíteném, meg ilyenek.

De nem fogom magam megalázni munkával.

ne provokálj kérlek, azért mert neked jó a mekibe dolgozni...még nem mindenki elégszik meg ennyivel.

Különben van 2 telkünk, 2 házunk, szóval nem hinném hogy valaha is csöves leszek.

Kocsiból is 2 van...

2014. jan. 28. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Majd ha anyuci kiköti az internetet és nem tesz eléd kaját / esetleg még a lakásból is kirak nagyon hamar meg fog változni a finnyás ízlésed a munkákról.


Vezetőként egy nagy multinál, önerőből letett diplomával (nem ám egy sz*ros gimnáziumi érettségivel), több éves munkatapasztalattal nekem valahogy nem derogált tegnap sem fát aprítani fejszével a 82 éves nagymamámnál, hogy ne kelljen ezért embert fizetnie.


Majd ha muszáj lesz dolgozni fogsz te bármit...

2014. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó, ha ilyen fasza csávó vagy, akkor tegyél be a cégedhez dolgozni.-
2014. jan. 28. 10:51
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg nekem, hogy miért tegyek be egy lusta, semmirekellő, szakképzetlen valakit a cégemhez? Hm?
2014. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"azért mert neked jó a mekibe dolgozni."


Én se értem miért vennék fel a cégembe. Nyáron diák melósokat veszek fel ennyi pénzből 4-t, és ők ne csak táblázatot csinálnak. Ha nem tetszik nekik elmennek van helyettük 1000 másik.

2014. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Ja csak érettségid van, gimnáziumi. Bravó. Kb. 4-5 éve alap diploma. Itt te leszel, aki a mekiben végzi, mert ez csak oda elég. 60-70 ezrért lehetsz ott csicska :D
2014. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!