Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiküldetés után hazatéréskor...

Kiküldetés után hazatéréskor milyen fizetést remélhetek?

Figyelt kérdés

25 éves gépészmérnök vagyok, egy vidéki cégnél dolgozok, ami egy "nyugati" országban lévő cég leányvállalata. Pár hónapig tapasztalatszerzés/csere céljából kiküldtek dolgozni. Otthon bruttó 240-et kerestem, mondanom sem kell, hogy itt a többszörösét adják sok juttatás mellett... Lassan aktuálissá válik a visszatérésem. Elvileg okosabban, tapasztaltabban fogom folytatni a munkát és ugye azt se árt megjegyezni, hogy az önéletrajzban sem mutat rosszul fél év külföld... Azt a 240 ezret elég kevésnek tartottam már régen is, nem hogy majd a visszatérésem után.

Szerintetek számíthatok emelésre, ha igen, milyen mértékűre? Esetleg ha megkérdezik, mit mondjak, mi lenne a reális? Valakinek van hasonló tapasztalata?


Köszönöm a válaszokat! :)



2014. jan. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondj egy 400-at, de őszintén szólva nem hiszem, hogy megemelnék, pláne nem ennyivel. Fél év az önéletrajzban, az egy nagy 0. 3-5 év tapasztalat, az már kezd valami lenni!
2014. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azért küldtek ki, hogy megemelhessék a fizudat! Hanem pont azért hogy tanulj és a tudásod bővítsed!!! De kórodból látszik még fiatal vagy.... úgyhogy türelem alázat aztán majd lesz egyszer fizetés emelés!
2014. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kéreted magadat ki oda végleg?

Mond meg ott akarsz dolgozni kint.

Vagy esetleg kezdj el pályázni külföldre.

240 az ténylegb lóf_sz még a kétszerese is kevés nettóban egy mérnöknek.

2014. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!