Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Virágüzletbe keresnek eladót...

Virágüzletbe keresnek eladót és raktári alkalmazottat. Kaptam egy emailt hogy jelenjek meg a címen a papírjaimmal együtt és 5 ezer Ft-al az egészségügyi alkalmassági vizsgálathoz. Nem gyanús ez?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy még fel se vett,nem is találkoztunk de már adjak 5 ezer Ft-t alkalmasságira?Rákérdeztem emailbe és azt mondta hogy akadékoskodok és hagyjuk is egymást békén...érdekes..
2014. febr. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírt adatok alapján átverésnek tűnik. Sőt átverés.

De természetesen nem ennyi az egész történet, azzal neked kell tisztában lenned és át kell látnod.



Meg kell jelenned valahol.

Egészségügyi vizsga létezik, nem ingyenes dolog valóban, hogy ezt a munkáltató nem fizeti kissé vicces.

Viszont: ha megjelensz, és nincs semmiféle vizsgálat értelemszerűen nem leszel olyan hülye,hogy bármit fizess.

2014. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem fizetnék...ha átverés, azért, ha nem átverés, akkor meg undorító a hozzáállás. Azonnal lehúzni pénzt a leendő dolgozókról???
2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmassági vizsga egy bizonyos munkakörhöz kötve végezhetik el. A virágbolti eladó és a raktári alkalmazott 2 különböző munkakör. Már ez is felettébb furcsa!

De pénzt az alkalmasságiért TE soha NE adj ki, mert azt a munkáltatónak kötelessége kifizetni!!!

2014. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!