Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A raszta haj mennyire nehezíti...

A raszta haj mennyire nehezíti a munkahelyen, vagy főiskolán, egyetemen való elhelyezkedést? +még egy rasztákhoz szóló kérdés: Milyen helyen, és mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 13:40
 1/2 anonim válasza:
szerintem sportolóknak, tetoválóművésznek, festőnek, szobrásznak, táncosnak, zenésznek még előnyös is :)
2014. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Főiskola/Egyetem mint meló, vagy tanulni? Ha utóbbi, akkor egyáltalán nem. Meló sztem alapvetően attól függ, hogy mit dolgozol. Ha emberekkel kell személyesen kontaktusba kerülnöd, és olyan a munka típusa, akkor megeshet h negatívan diszkriminálnak. Én pl szoftverfejlesztőként dolgozok, nálam nem para. (És láttam már seggig érő rasztával máshol is programozót.) De volt raszta csaj ismerősöm, aki évekig dolgozott az ikeában kasszásként, másik jóbarátom telefonos supporterként, nem egy szórakozóhelyen láttam raszta pultost, szóval nem feltétlen hátrány, de mondjuk előnynek biztos nem nevezném, hacsak az interjúztatód véletlenül nem imádja a rasztákat.
2014. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!