Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raszta hajú diáklány vagyok,...

Raszta hajú diáklány vagyok, és nyári munkát szeretnék. Hova vesznek fel ilyen hajjal?

Figyelt kérdés
Kiverte a biztosítékot,hogy egyik gyorsétterem sem vesz fel a hajam miatt,holott ápolt,kezelhető és így nem hullik,mint más emberek haja,szóval sokkal higiénikusabb is. Szeretnék nyárra munkát vállalni,de így nem egyszerű,ha az emberek ennyire tudatlanok és emiatt elzárkóznak.
2013. máj. 31. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy ápolt egy raszta haj? Annak a lényege nem az öntisztulás? Tehát hogy nem mosod? Kábé mint a fényevés, akkora marhaság.


Amúgy meg nem tudatlanok a munkaadók, hanem pont, hogy tudóbbak nálad. A legtöbb vásárlónak undorító a raszta haj (pl. nekem), és nyilván nem akarja a kajáját egy ilyen haj alól megkapni. Nem hülye egy vendéglátó egység főnöke, hogy keresztbetegyen a vevői többségének.

2013. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért hiszi azt mindenki,hogy a raszta hajat nem kell mosni. Ugyanúgy mosom és ápolom,mint mindenki más. Csak fésülködés esik ki a napi rutinból. Helyette az esetleg kiálló szálakat visszahorgolom a tincsbe.
2013. máj. 31. 10:06
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromsag amit kedves hozzaszolo irtal! Valoban a regi hajak ontisztulasos dolgok voltak de manapsag bemesz a fodraszatba es megcsinaljak 1-2ora alatt!

A masik dolog ilyen elven az osszes embert akinek lathato tetovalasa van, piercingje van ne legyen boltba mert nekem nem tetszik?! Aztan menj el egy ettermeben es nezd meg milyen emebrek es milyen korulmenyek kozott keszitik az eteleket.

En is dolgoztam uzletvezeto helyetteskent mekiben, de mi azt neztuk, hogy apolt legyen az illeto, kormei ujjai tisztak legyenek ne legyen nagy karom, ezek voltak fokent!!

2013. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah azt az elobb nem irtam, hogy nagyon sok mekiben vannak rasztasok szoval szerintem ne add fel jard korbe az osszeset ha idod engedi
2013. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

off: nem értem a rasztásokat, annyira undorító az a haj de hát ízlések és pofonok na meg itt nem is erről van szó


én is megértem a munkáltatót mert én se vennék fel egy ilyen hajú lányt, nekem az az igénytelenséggel függ össze még ha az ember maga nem is az

2013. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

NEM vagyok rasztas!

De akkor a jovoben szeretnem ha a dohanyosokat, tetovaltakat es piercengeseket nem engednek, hogy vendeglatasban vagy elelmiszer iparban es boltokban dolgozzanak! Mert az undoritobb raadasul gusztustalan is mikor bagosok szolgalnak ki!!

2013. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%

A piercing és tetoválás nem tud kihullani, se azon csüngő bogarak és még ki tudja mik.


Dohányozni meg már évek óta nem lehet ilyen helyeken.


Úgyhogy nem másra kell mutogatni. Rasztás igénytelennek TŰNIK, ezt el kell fogadni.

2013. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet ilyen helyeken dohanyozni???? Hol elsz baratom?? Nezzel mar korul az osszes etterem hatso bejaratanal miert vannak dohanyzo helyek? Meg miert doahnyoznak az alkalmazottak akkor??? Az hogy bent a helysegben nem lehet az egy dolog! De attol ugyanugy fustolnek! A cukraszok, pekek zomei is aztan kozben tapizzak a termekeket, meg fujja ra a levegot! Az nem undorito akkor???

Masik erdekesseg a bogaras verziodrol hogy erdekes modon valahogy a rasztasok kozott meg nem lattam fejtetus embereket eurpoban mig nem rasztasokat igen :))

Te amugy azt is irtad, hogy undoritonak tartod, en meg a tetovlast tartom undoirotnak meg a piercinget! De elfogadom a masik emebrt VELED ellentetben!

2013. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

Ó, félreértés ne essék, én is elfogadom. De ha választhatok két ugyanolyan hely között (Meki vs Burger), és az egyik helyen rasztások vannak, a másik helyen meg kultúrált emberek, akkor ez is egy szempont lehet, ami eldöntheti a választást.

Szóval megelőzésképpen nem szoktak ilyeneket felvenni.


Emberileg semmi bajom nincs velük, kiválóak lehetnek vizipipa boltba eladónak, drog dílernek, illetve tetoválóművésznek.

2013. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

Ez igy nagyon buta stereotipia!

Amugy tudod, angliaban, franciaorszagban, spanyolorszagban es ameriakban kik dolgoznak a mekikben es kik jarnak oda???!

De magyarorszagra fokuszalva, nagyon butak vagyunk mi MAGYAROK!!!

2013. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!