Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten a 8. kerületen...

Budapesten a 8. kerületen kívül melyek azok a kerületek ahova nem érdemes költözni vagy munkát vállalni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kőbánya és Csepel is eléggé "szennyezett", ha érted mire gondolok.

Amúgy a 8. kerület az Orczy úttól jobbra egyáltalán nem para, csak attól balra.

2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hawaiidream válasza:
Én 8adik kerületben laktam több évet, sohasem volt problémám ott nem olyan mint ahogy állítják!(Lehet a termetem miatt.)Csepel mellet lakok jelenleg kertvárosi részen itt se volt soha gondolom, de ha a kérdésed arra alapul ami nekem lejött, olyannal bárhol találkozhatsz, biztonságosabb környék szerintem kertvárosi részen,lakópark.
2014. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kőbánya és Csepel hát igen oda én se mennék de Erzsébet és Soroksár is szépen "gyarapodik". A belváros amúgy a legrosszabb biztonság és közlekedés szempontjából (autós szemszögből). Ha valahol olcsók a lakások/házak az általában nem véletlenül van. Ha valahova költöznél akkor érdemes párszor végig autózni a környéken sötétedéskor és megnézni milyen alakok jönnek elő csapatba verődve.
2014. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabina_1991 válasza:
Én a X. kerületben, Kőbánya metrómegállóhoz 3 buszmegállónyira dolgozom. Szerintem nem rossz, nyilván figyelembe kell venni, hogy meddig dolgozol, estig kihúzódik-e?! Érdemes körbenézni azon a környéken. Vannak rossz részei, de szerintem nappal nem veszélyes, csak annyira mint minden más Budapesten :)
2014. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!