Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjak meg pályakezdőkén...

Hogyan írjak meg pályakezdőként egy jó önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi mindent kellene beleírnom, mert még soha nem csináltam ilyesmit. Viszont találtam egy számomra megfelelő állást, amihez egy kis gyakorlatom is van. Nem munkaviszonyból, hanem a középiskolai és a főiskolai tanulmányi gyakorlataim során szereztem. Már 6 éve ilyen területen tanulok és ezzel kapcsolatos minden szakmai gyakorlatom is. Hogyan írjam bele ezeket az önéletrajzba, hogy értékelhető és figyelemfelkeltő legyen? Amiből érzik, hogy már egy jó ideje benne vagyok ebben a munkakörben, és van elég tapasztalatom akkor is, ha még nem volt munkaviszonyom? Találtam egy ilyen önéletrajz mintát a neten, ha ezt átírom az én dolgaimmal, ez megfelelő lenne?

[link]

Nem túl hivalkodó egy pályakezdőnek? Előre is köszönök minden segítséget! :)



2014. febr. 5. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Itt találtam is egy szimpatikus mintát! :)
2014. febr. 5. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2014. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!