Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a leg keresettebb és...

Melyik a leg keresettebb és leg jobban fizető szakma az informatikában?

Figyelt kérdés
Írjátok le hogy mennyit keres átlagban és azt hogy mennyire nehéz.
2009. dec. 7. 17:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy mennyi matek kell hozzá? Mert nem vagyok egy matek zseni de meg tudom tanulni szóval ne legyen olyan amihez iszonyat nagy matematika kell
2009. dec. 7. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:

az baj, hogy ha úgy akarsz info-t tanulni, hogy "há' melyik a legkeresettebb és a legfizetősebb", akkor azzal nagy valószínűséggel megszívod. Mivel ezeket a szakmákat akkor tudod jól megtanulni ha szereted és akarod is. Ez csak úgy megy ha számodra egy hobbi is egyben.


Hiába szerzel egy OKJ-t vagy nyomsz le egy fősulit, ha nem ez az egyik életcélod, akkor max egy szar szakember leszel.


a fizetést meg a tudásod gyakorlatod diktálja.

2009. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Programozóként, nagyon jó angol nyelvtudással nettó 200 ezertől kis túlzásként a csillagos ég. A pasim jelenleg bruttó 850 ezret kap, de persze nem ennyi volt a kezdő fizuja, már több, mint négy év szakmai tapasztalatot tud maga mögött, elvégezte BMF mérnök info szakát. De nagyon jónak kell lennie. Amúgy meg ha informatikáról beszélünk, szinte elengedhetetlen a matek. (Most nem az okj-s fika képzésekről beszélek).
2009. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok kezdő programozó, a havi nettó keresetem kb. 260 ezer, ha mindent beleszámítunk (a cafetériát is).
2009. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!