Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Bár mixerkedéssel-kapcsolatb...

A Bár mixerkedéssel-kapcsolatban! Kezdeném is. Megérné a 95000ft. Os tanfolyam? Ha jól tudom muszáj. Mennyit keresnék havonta? Iskolai végzetség mien kell hozzá? . és aki ért ehez eltudná magyarázni hogy mit mikor kell hogy kezdjek mennyibe fájna ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok már tudok trükköket,koktélokat mármint a nevüket és hogy miből állnak.Közép iskola után szeretném csinálni!
2014. febr. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok szakmabeli, van 1-2 javaslatom, tekintve hogy fiatal vagy még, de remélem nem vagy túl önfejű (mint én néha :) )

Első sorban ez nem a tanfolyamon fog múlni, (bár biztos nem teljesen felesleges). Hanem RENGETEG gyakorláson. Szerezd be az eszközöket és gyakorolj amennyit csak tudsz. Nézz videókat, és gyakorolj. Mivel ez egy éjszakai élettel kapcsolatos dolog, szerintem végképp nem fogja senki nézni hogy milyen iskolai végzettséged van, viszont azt hogy hogy pörgeted a cuccot, és hogy van e stílusod, megjelenésed annál inkább. Illetve ismerettség is nyilván kell hozzá.


Azt is tudni érdemes (szerintem!) hogy ez azért nem egy olyan dolog amivel egyből főállásban lehet működni. De aki ebben benne van nyilván meg tud erősíteni, vagy épp cáfolni ebben. Érdemes azért mellette másban is gondolodni, és ha mégis olyan jó vagy, akkor még bármi lehet. De ez rengeteg idő, gyakorlás, és nem feladás.


Sok sikert! :) Kb 4 év mulva írj majd ide hoyg megy :D

2014. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igérem írni fogok!
2014. febr. 9. 09:55
 3/5 danger1985 válasza:
Tudom,h nem friss téma,de:én szakmabeli vagyok,10 éve mixerkedem,emellé étteremvezető vagyok.A végzettség igenis fontos,nem tud mindenki ismerősökön keresztül elhelyezkedni.Az,h tudod a koktélok nevét,nevetségesen kevés:)Sokkal fontosabb,h az ízekkel legyél tisztában!A látványmixelés,a flair meg megint egy más történet,attól,hogy dobálod az üveget,nem leszel mixer.Magyarországon egyébként nehéz munkát találni ebben a szakmában,tanulj nyelveket,angolt,németet,és külföldön meg is tudsz belőle élni.Sok sikert a tanuláshoz!
2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)) angolt tanulok és 4-es vagyok belőle!
2014. jún. 11. 07:16
 5/5 anonim válasza:
Na mizu veled?
2016. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!