Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai (raktári) adminisz...

Logisztikai (raktári) adminisztrátori munkakörbe csak női munkaerőt alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen jellegű munkakörben elhelyezkedni, de ahol eddig voltam, szinte csak nőket alkalmaznak. Nem tudom van-e olyan cég, amely férfiakat is alkalmaz ilyen jellegű munkára.

2014. febr. 9. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Az esetek 90%-ában igen

És itt kezdődik a munkában a diszkrimináció!!Amiből nekem már elegem lett. Ahhoz hogy férfiként megkapj egy ilyen állást legalább két felsőfokú nyelv vizsgával kell hogy rendelkezz és le kell pipálj mindenben 200 nőt.Nagy verseny!!Nem éri meg

2014. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer voltam ilyen helyen felvételizni, de ott meg kifejezetten férfit kerestek. Emelgetni is kellett volna ezt-azt.

Mivel férfiak nem jelentkeztek, nőt vettek fel, akiről kiderült, hogy nem bírja ezért később már direkt férfiaknak hirdettek. De gyakran látok olyan hirdetést is, hogy olyan raktári adminisztrátort keresnek, akinek van targoncavezetői vizsgája is, az meg nagyrészt férfiaknak van. Szóval keresnek fiúkat is.

2014. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

A nők nagy átlagban nem kérnek olyan magas fizetést, mint a férfiak, ez lehet egy ok.


Ha jól kiképzed magad a szakmában és nyelvtudások is van, akkor viszont jó karrierlehetőségeit lehetnek, könnyebben léphetsz előre.

2018. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!