Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol magasabbak a fizetések,...

Hol magasabbak a fizetések, Magyarországon vagy Lengyelországban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Néhány vezetői pozícióban jóval magasabbak a bérek Lengyelországban.

Minimálbér tekintetében nem nagy a különbség, itthon tavaly 336 EUR környéke volt, Lengyelországban 394 EUR/hó. (2013 adat)

2014. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Lengyelországban 206 ezer az átlagfizetés, itthon 151 ezer. (forrás: numbeo)
2014. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én a minimálbérre értettem.


[link]

2014. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lengyelországban Európában a legnagyobb a területi egyenlőtlenség. Bizonyos kelet lengyel régiók semmivel nem jobbak mint Ukrajna. Ezzel szemben Varsóban meg óriási , uniós szinten TOP5 a vásárlóerő és brutális fejlődés van.
2014. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát irány Varsó! :)
2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lengyelországban több, mint 50%-al nagyobbak a bérek. És minden olcsóbb. Az tény, hogy a keleti régiók le vannak Varsóhoz képest maradva, de ott is eléri az életszínvonal a Nyugat-Dunántúli szintet.
2014. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ogon válasza:
Lengyelországban. Kisebb az áfa is, sőt, már régóta az alapvető élelmiszerek, könyvek áfája egészen minimális. Varsó, pedig tényleg fantasztikusan fejlődik, alig hittem el de tele van felhőkarcolókkal, és mindenhol építkeznek.
2015. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt vannak az átlag nettófizetések euróban: [link]
2015. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!