Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyukák! Ti mennyi fizetéssel...

Anyukák! Ti mennyi fizetéssel lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés

Nem irreális összeget kérek,hanem amire azt mondanád hogy rendben van,ezért már szivesen dolgozom.

Bruttó bér érdekelne!

Azért kérdezem,mert most ajánlottak egy munkát,és gondolkodom elfogadjam e...


2014. febr. 13. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annak is örülnék, ha normális gyerek mellett is elvégezhető munkát kapnék. De, kérdésedre válaszolva attól függ. Ha képzettségednek megfelelő, nem 12órás és kemény fizikai munkáról van szó, akkor 120-150-et mondok.
2014. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy előtte mennyit kerestél. Gondolom senki sem megy vissza szívesen kevesebbért dolgozni. De ez a család anyagi helyzetétől is függ, hogy mennyire kell gyorsan, mindenképpen visszamenni.

Én bruttó 200-at mondok.

2014. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 168 a bruttóm, ebből 110-et viszek haza, de ennyi kell is ahhoz, hogy fizetni tudjuk a lakáshitelt, a rezsit, a kaját semmi luxus nem fér bele ebbe az összegbe. Szóval ha csak kevesebbet fizető munkahelyem lenne akkor másodállást kellene vállalnom.
2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nettó 120-al megelégednék :)
2014. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 230 a kezdő fizum. Ennél többet is ajánlanak a szakmámban, de néha jobb kevesebbet kérni. És ebből lehet több. Családival majd 200amit hazahozok
2014. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!